Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


Zvýšení návštěvnosti - autohity, manualsurfy

http://traffic.webgarden.cz

Zvýšení návštěvnosti Vašich nebo jiných stránek je zde především kvůli Vaší propagaci. Můžete propagovat Vaše vlastní stránky, ale i stránky, kde jste zaregistrovaní a z nových členů máte nějaké výhody. Je to jedna z nejlepších reklam zdarma. Využít manualsurfy můžete i u PTP programů

Jak tedy vlastní surfování probíhá? V okně internetového prohlížeče Vám po určitém časovém okamžiku (který vidíte (je to zhruba 20 až 30 sekund)) budou prezentovány různé stránky od ostatních zaregistrovaných členů. Za každou takto zobrazenou stránku získáte body. Za tyto body můžete prezentovat stránku Vaši nebo jinou stránku - získáváte tak i vyšší návštěvnost na Vašich stránkách.

Některé programy Vám i platí za určitý počet bodů nebo při surfování můžete získat bodové nebo finanční odměny. Ty Vám budou po dosažení limitu výplaty uhrazeny.

Na TĚCHTO stránkách najdete odkazy na české, slovenské i zahraniční autosurfy, manualsurfy a také na hodnocení webů.

 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.