Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


Než začnete

Nový e-mail

Protože téma výdělků na internetu je velice obsáhlá záležitost, která se také neustále mění, uložte si tuto schránku mezi své oblíbené (Ctrl+D), abyste se k ní mohli kdykoliv vrátit a pokračovát ve své úspěšné kariéře.

Doporučujeme Vám, abyste si zřídili novou e-mailovou schránku nejlépe na nějakém českém serveru. Jiné servery jako Hotmail.com a podobně mohou některou zprávu vyhodnotit jako SPAM a okamžitě smazat. Český poštovní server může také zprávu vyhodnotit jako SPAM, ale zprávu budete mít uloženu ve složce Spamy a viry apod. Mimochodem - i tam chodí placené e-maily - chďte tam i Vy.

 Bylo by opravdu nepříjemné, kdyby Vám chodili reklamní e-maily do soukromé nebo dokonce do pracovní schránky. Může Vám chodit i několik stovek e-mailů denně. To ovšem záleží na Vašich časových možnostech.

Určitě nesmíte vynechat následující krok, kterým je zřízení účtu na e-Gold.

Žádné komentáře
 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.