Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


Než začnete

Před tím, než se vrhneme na registraci, je potřeba si ještě něco zařídit.

Protože téma výdělků na internetu je velice obsáhlá záležitost, která se také neustále mění, uložte si tuto schránku mezi své oblíbené (Ctrl+D), abyste se k ní mohli kdykoliv vrátit a pokračovát ve své úspěšné kariéře.

Doporučujeme Vám, abyste si zřídili novou e-mailovou schránku nejlépe na nějakém českém serveru. Jiné servery jako Hotmail.com a podobně mohou některou zprávu vyhodnotit jako SPAM a okamžitě smazat. Český poštovní server může také zprávu vyhodnotit jako SPAM, ale zprávu budete mít uloženu ve složce Spamy a viry apod. Mimochodem - i tam chodí placené e-maily - chďte tam i Vy.

 Bylo by opravdu nepříjemné, kdyby Vám chodili reklamní e-maily do soukromé nebo dokonce do pracovní schránky. Může Vám chodit i několik stovek e-mailů denně. To ovšem záleží na Vašich časových možnostech.

Určitě nesmíte vynechat následující krok, kterým je zřízení účtu na e-Gold.

 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.