Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


Pomoc při registraci PTR a PTC

Registrace u PTR

 Po kliknutí na příslušný banner v části "Odkazy" se Vám otevře nová stránka.

Na každé stránce musíte najít SIGN UP nebo JOIN NOW a vybídne Vás to k zadání Vašeho emailu ( Please enter your Email address to sign-up ). Zde zadáte platnou emailovou adresu (např. kterou jste si vytvořili kvůli příjmu placených emailů). Poté se Vám zobrazí, že Vám příjde email, ve kterém budou informace vedoucí k dalšímu pokračování v registraci. V emailu najdete odkaz, na který klikněte a vrátíte se zpět na registraci. Nyní musíte vyplnit formulář.

" Username ": Název, kterým se budete přihlašovat do členské sekce. U všech společností si zadejte stejný název (i heslo), jinak Vás to bude zdržovat.

" Send emails to ": Máte zde možnost buď pouze nechat si posílat všechny placené maily na Váš mail (eMail address) , nebo do schránky, která se nachází na oněch stránkách (Site Inbox) nebo obojí. Doporučuju pouze na Váš mail (nemusíte potom kontrolovat všechny stránky samostatně).

" First Name ": Vaše křestní jméno

" Last Name ": Vaše příjmení

" Address ": Ulice a číslo

" City ": Město

" State ": Vyberte N/A a následující pole "other" nevyplňujte

" Zip Code ": PSČ (bez mezery)

" Country ": Vyberte Czech Republic

" Referred by ": Zanechte prosím toto pole beze změny.

" Select categories of interests to you ": Zde křížkujete kategorie, které Vás zajímají. Samozřejmě musíte vyplnit co nejvíc, aby Vám chodilo co nejvíce emailů. Ale POZOR!!! Nesmíte křížkovat věci jako "Delete Me" nebo "I use cheat software", "Nead translator", "No emails", "Blind clicker", "keep all my earnings", "Me cheater". Nedostávli byste žádné peníze!!!

" Select payment method ": Vyberte e-Gold a do dalšího pole vepište ID (číslo) Vašeho konta, které jste si založili díky těmto stránkám.

" Password " a " Confirm Password ": Do obou polí vepište heslo, které chcete používat. Opět Vám doporučuji u všech společností použít heslo stejné.

Stiskněte "Signup". Přijde Vám další mail, ve kterém budete mít Vaše přihlašovací jméno a heslo (stejné jako Username a Password).

Dále se přihlašte (login). Zde máte přístup ke všem možnostem, které daná společnost nabízí. Samozřejmě už můžete čekat na placené emaily.

Máte-li jakékoliv problémy s registrací, napište nám na pomochelp@seznam.cz

Žádné komentáře
 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.