Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


Jak na Paid To Promote (PTP)

PTP je zkratka anglického Paid To Promote, což přeloženo do češtiny znamená Platba Za Propagaci. Znamená to, že společnost Vám určí Vaší speciální URL, kterou budete propagovat její společnost, která v této propagaci bude v rámci propagace zobrazovat www stránku objednatele (objednatel za to platí). Za každých 1000 bodů získaných v PTP dostanete přibližně od $0.50 do $1.00. Za každé zobrazení stránky získáte přibližně 0.4 bodu. Body získáváte tak, že Vaší určenou URL otevře vždy jiný uživatel (každý PC má svou jedinečnou IP adresu – dle toho se rozpozná, kolik různých uživatelů Vaši stránku otevřelo).

Pomocníkem pro získávání bodů jsou autosurfy a manualsurfy (ty především). Jejich smysl je v tom, že sbíráte body za zobrazování jiných www stránek a Vaše stránky prohlíží různí uživatelé registrovaní do tohoto systému. Tak můžete propagovat různým lidem stránky a získávat tak body.

Dobrým a spolehlivým programem platícím za PTP je World Wide Cash. Níže Vám uvádíme programy, díky kterým můžete získávat body do PTP (samozřejmě, že PTP body díky následujícím společnostem získáváte nejen u WWC – pokud je možnost zařadit více URL, využijte toho).

 

7thheaven  – tato společnost je typicky PTR (má i PTC a PTP). Tváří se, že platí za příjem mailů, ale nikdy Vám na e-gold nic nezaplatí. Dá se ale dobře využít právě na PTP tak, že vydělané peníze konvertujeme na placený mail – tím získáme poměrně dost individuálních návštěvníků (z naší zkušenosti přibližně 1000). Hranice na dosažení možnosti objednání placeného mailu v hodnotě $25 se dá celkem snadno a rychle dosáhnou. Nedoporučujeme ovšem využívat u 7thhaeven PTP – využívejte to u programů, které Vám za to zaplatí.

 

em-traffic  – manualsurf – to znamená, že po dobu 15 vteřin Vám je zobrazena 1 stránky a po jejím uplynutí Vás program vyzve ke kliknutí na určité číslo nebo písmeno nebo barvu (sem tam je i chaet stránka, kde je nějaký obrázek a Vy musíte po uplynutí časového intervalu kliknout na správnou odpověď). Poměr zobrazování je 1:1, což je velice dobré. Za získané body můžete dokonce získat peníze, ale to jsme zatím ještě nevyzkoušeli.

 

Hogshollow  – manualsurf – poměr zobrazování je 2:1 (za jednu zobrazenou stránku obdržíte 0.5 bodu). Funguje na podobném principu jako em-traffic. Navíc během surfování získáváte bodové a finanční odměny. Ale opět nemáme potvrzeno, zda opravdu částku na e-gold vyplatí.

 

Sure2surf 

manualsurf – poměr zobrazování je 4:3. Stejné principy jako výše uvedené manulasurfy. Za surfování získáváte finanční bonusy (neodzkoušené).

 

Samozřejmě můžete vyzkoušet i jiné programy, pokud na to budete mít čas. Výše uvedené jsou ale prověřené a u World Wide Cash za ně určitě dostanete body.

 

Pokud byste potřebovali s něčím pomoci, napište nám na pomochelp@seznam.cz

 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.