Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


PayPal

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

PayPal je pravděpodobně jedna z nejrozšířenějších elektronických peněženek na internetu. Můžete se s ním setkat v podstatě všude na internetu. Pro použití musíte verifikovat Váš účet v bance a nechat si potom na tento účet zaslat peníze nebo obráceně. Stejně tak můžete využít Vaší platební kartu. Není tedy potřeba nějaké specializované společnosti, prostřednictvím které byste si na PayPal účet nechali zaslat peníze.

Posledni komentare
03.07.2009 14:48:43: Pry je ted nejaka novinka paysec. nabizi to hellomobile.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Kliknutím na vedlejší banner se Vám otevře nové okno. K začátku registrace kliknete na Sign UP úplně v horní části stránky nebo dole uprostřed na velké tlačítko Sign Up Today.
Dále pravděpodobně zatrhnete Personal Account, zvolíte Českou republiku a kliknete na Continue.
Na následující stránce vyplníce osobní údaje - skutečné. Do pole
vyplňte kraj, ve kterém žijete. E-mailovou adresu vyplňte takovou, kterou budete používat pro platby na PayPal - pokud posíláte peníze na PayPal, vyplňujete a-mail - jinak řečeno - e-mail je něco jako číslo účtu.
Pokud byste potřebovali pomoc s registrací, pište na pomochelp@seznam.cz .
 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.