Výdělek prostřednictvím internetu

Nemáte-li práci nebo jste-li student nebo jste-li na mateřské dovolené a máte-li přístup k internetu, není důvod, proč nezkusit vydělat si nějaké peníze. Čím více času této práci budete věnovat, tím více vyděláte.


ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY

Elektronické peněženky fungují podobně jako internetbanking známý z České republiky. Můžete přijímat peníze, ale hlavně také posílat pouze pomocí internetu - nemusíte chodit pěšky do nějakého ústavu.
Můžete mít samozřejmě více takovýchto peněženek. Souží Vám k tomu, aby Vám firmy zahraniční i domácí mohli zasílat peníze. V podstatě nikdo Vám totiž nebude posílat peníze na účet v české bance. Rovněž pokud budete platit přes internet Vy někomu, bude se Vám peněženka hodit. Nejpoužívanější jsou asi e-Gold, PayPal a Moneybookers. Samozřejmě, že existují i jiné, ale představíme zde pouze tyto tři.
Pro to, abyste peníze z internetového účtu dostali na účet Váš v bance, existují specializované společnosti, které Vám toto zařídí. Představíme zde GoldExchange a GOLDUX.

 
© Copyright 2006 PraceDoma.webgarden.cz. Děkueme, že jste věnovali alespoň chvilku času na prohlédnutí si našich stránek.